Jaką wybrać podłogę do salonu

Kupując mieszkanie czy urządzając dom, prędzej czy później staniemy przed..

Kupując mieszkanie czy urządzając dom, prędzej czy później staniemy przed decyzją wyboru podłogi do naszego nowego lokum. Wybór na rynku jest ogromny, począwszy od kolorów, na jakości konkretnych materiałów kończąc. Ostateczny wybór podłogi tak naprawdę jest uzależniony od budżetu jakim dysponujemy. Jeśli nie posiadamy zbyt dużych środków finansowych, możemy zdecydować się na położenie paneli. Jest to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie, które jednocześnie będzie ładnie się prezentować zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrzach.

Samodzielny montaż paneli nie jest trudny, dlatego spora liczba osób decyduje się na ich zakup. Jeśli mamy nieco większe możliwości finansowe, możemy zainwestować w drewnianą podłogę, czyli parkiet. Cena parkietu jest uzależniona od jakości drewna jakie wybierzemy.

image_20170322_120826_20

Cena wzrośnie dodatkowo, jeśli zdecydujemy się na drewno egzotyczne. W przypadku parkietu konieczne będzie zatrudnienia fachowca, który położy podłogę w mieszkaniu, a następnie ją polakieruje. Na tej usłudze nie warto oszczędzać.